Ansvariga Ledare

I Kungsbacka CK har vi en grupp ansvariga ledare. Tillsammans hjälps det åt att hålla samman gruppen med ledare i klubben. Vill ni komma i kontakt med någon av dem så finns kontaktuppgifter under varje bild.

Md 22140465 10154896309032918 1906211405 o
Tobias Arvidsson tobias@kungsbackack.se
Md 36427986 1672345302860876 7853341305529696256 n
Anna Backman anna@kungsbackack.se
Md 36534405 1672768512818555 5908019242711646208 n
Mikael Wennergren mikael@kungsbacka.se
Md 36671396 10209212740434205 2365704609822932992 n
Petra Lavås petra@kungsbackack.se
Md 37775246 10156504989773427 5156859127980359680 n
Mattias Ekstrand mattias@kungsbackack.se
Md 52755249 351216835725073 3958915469779402752 n
Morten Bruhn morten@kungsbackack.se
Md bike tyson
Md erlan
Md usmile logo home
Md massamuskler
Md 715215
Md danske bank logo dark bg
Md md logga kungsbacka vvs
Md logga5 1x
Md 2805 logo 2831 4300 1000 b4cbb3ed38e194ef7cc18f573646c838
Md 017891306
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub