Ansvariga Ledare

I Kungsbacka CK har vi en grupp ansvariga ledare. Tillsammans hjälps det åt att hålla samman gruppen med ledare i klubben. Vill ni komma i kontakt med någon av dem så finns kontaktuppgifter under varje bild.

Md fd00f413 de27 423f 8dca e43293f94e33
Tobias Arvidsson - MTB
Md 101978448 10157230420537927 7036491860734377984 o
Mattias Ekstrand - Landsväg mattias@kungsbackack.se
Md 171bce2f d356 44ea 851e fc6f1429e834
Christian Larsson - MTB christian@kungsbackack.se
Md e8ae8de8 bffe 4e6b a507 f87f3982891f
Magnus Forss - Triathlon magnus@kungsbackack.se
Md 36534405 1672768512818555 5908019242711646208 n
Mikael Wennergren mikael@kungsbacka.se
Md 36671396 10209212740434205 2365704609822932992 n
Petra Lavås petra@kungsbackack.se
Md 52755249 351216835725073 3958915469779402752 n
Morten Bruhn morten@kungsbackack.se
Md 288861fd d6d2 4e7d 9999 9fce1b44f918
Malla Sjöholm - landsväg malla@kungsbackack.se
Md erlan
Md usmile logo home
Md massamuskler
Md 715215
Md 2805 logo 2831 4300 1000 b4cbb3ed38e194ef7cc18f573646c838
Md 017891306
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub